Formy płatności

W sklepie mamtomi.pl za zamówienie możesz zapłacić na kilka sposobów:

  1. przelewem tradycyjnym
  2. za pobraniem
  3. w ramach płatności Przelewy24

Przelew tradycyjny

Przelew możesz dokonać online, w banku lub na poczcie. Informacje dotyczące konta bankowego zostaną podane natychmiast po złożeniu zamówienia. W momencie zaksięgowania kwoty na naszym koncie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zapłaty.

Bank PEKAO

26 1240 3927 1111 0011 0544 8375

Bank Pekao SA 

MAMTOMI Oleksandra Zagura

ul. Monte Cassino 13c/8

70-466 Szczecin

Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer swojego zamówienia!

Przelewy24

Przelew w trybie online z natychmiastowym potwierdzeniem, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W czasie składania zamówienia można wybrać Przelewy24 jako formę płatności. Po wybraniu Przelewy24 jako formy płatności i kliknięciu na link do opłacenia zamówienia Klient zostaje przekierowany na stronę płatności Pzelewy24. Można wówczas wybrać płatność przelewem elektronicznym, przelewem tradycyjnym, kartą płatniczą lub zakupy ratalne. Należy wówczas postępować zgodnie z instrukcjami na stronie Przelewy24 i zakończyć płatność.

BLIK

Wygodna forma płatności za pomocą aplikacji w telefonie – idealna dla wszystkich tych, którzy nie lubią tracić czasu. BLIK to w pełni bezpieczna metoda płatności, dostępna w aplikacjach wszystkich większych banków.

Jak to zrobić? Zaznacz tę formę płatności w formularzu zamówienia, przepisz kod BLIK z aplikacji banku i kliknij „Zapłać”. Następnie potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i… gotowe.

Za pobraniem

Za pobraniem oznacza że za towar zapłacisz gotówką, osobie która dostarczy Ci paczkę (Kurier bądź Listonosz).

Opłata ratalna e-raty od Przelewy24

Sklep mamtomi.pl oferuje możliwość rozłożenia płatności na raty dla zakupów o wartości 300 zł lub więcej. Dzięki partnerstwu z Przelewy24, możemy zaoferować Państwu wybór między dwoma bankami oferującymi e-raty: Alior Bank i mBank. Po wyborze tej metody płatności, proces wypełniania wniosku kredytowego i jego weryfikacji odbywa się online, trwa zwykle około 15 minut. Dzięki tej opcji, mogą Państwo cieszyć się wymarzonymi meblami i akcesoriami, nie obciążając nadmiernie domowego budżetu. Szczegóły dostępne pod linkiem.