REKLAMACJE I ZWROTY W SKLEPIE MAMTOMI.PL

Przed odebraniem przesyłki sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 531 757 168.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera – w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

1. Zwroty

– zamówiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia zakupu
– przedmioty nie mogą nosić śladów zużycia, nie mogą być pozbawione folii ochronne
– zwrotowi podlega cała kwota zamówienia, tj. ceny przedmiotów oraz kosztów wysyłki zamówienia do Klienta

Jak zwrócić towar :

– aby zwrócić towar, należy wypełnić formularz zwrotu (dostępny pod tym linkiem) i dołączyć go do przesyłki
– spakować maksymalnie bezpiecznie produkty, które chcesz zwrócić i odesłać z dopiskiem “ZWROT” pod adres: Mamtomi Oleksandra Zagura,  ul. Monte Cassino 13c/8, 70-466 Szczecin.
– zwrot pieniędzy na wskazane w formularzu konto, realizujemy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania przez nas przesyłki.
– koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Klient, nie przyjmujemy zwrotów w formie przesyłek płatnych za pobraniem.

2. Reklamacja

W przypadku dostrzeżenia wad produktu uprzejmie prosimy o kontakt [email protected] lub telefonicznie 531 757 168 Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację. Każda Twoja uwaga, w szczególności na temat produktu lub jakości obsługi jest dla nas bardzo cenna.

Procedura reklamacyjna:

1. Odeślij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego dowód zakupu, formularz reklamacyjny (dostępny pod tym linkiem) oraz opis wad wraz ze zdjęciami, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).

2. W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 7 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

5. Nie przyjmujemy przesyłek płatnych za pobraniem.

3. Wymiana

– w naszym sklepie wymiana polega na dokonaniu zwrotu towaru, zgodnie z opisem z punktu 1. i złożeniu nowego – oddzielnego zamówienia.
– jeśli np. zamówiłaś produkt i nie odpowiada Ci kolor, skorzystaj z procedury zwrotu, a produkt w innym kolorze / rozmiarze zamów w oddzielnym zamówieniu.
– nie ma możliwości wymiany towaru w obrębie jednej transakcji – przy zamówieniu nowego produktu, należy dokonać oddzielnej płatności.